Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


«Больше моей ноги в этом Крыме не будет», – відпочивальниця-росіянка в люті (відео)

Жінка, наслухавшись  пропаганди, розраховувала  на шикарний і  дешевий відпочинок.

00

Скріншот Громадяни Російської Федерації, які купилися на путінську телевізійну пропаганду і приїхали на окупований Кримський півострова, вже щосили скаржаться на місцеву владу, яка  закрила  для відпочивальників, наприклад в Ялті та околицях, вільне відвідування практично всіх міських пляжів, повідомляють  Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Пропонуємо до уваги чергове відео з Південного берега Криму, на якому мешканка міста Северодвинськ, що в Архангельській області, розповіла про всі перипетії свого відпочинку на окупованому півострові. «Вартість квитків – дуже дорога для Криму. У Росії зараз йде дуже велика пропаганда Криму, мовляв тут все шикарно, пляжі, харчування, проживання та все дешево , – розповідає мешканка одного з північних регіонів Російської Федерації.

«Пляжі всі закриті. Йти 25-30 хвилин для того, що б потрапити до безкоштовного пляжу, де на території 5 на 6 метрів, де яблуку ніде впасти», – продовжує росіянка. «На огороджених пляжах розвертають з дітьми і не дають зайти, посилаючи нас на три букви. Нам кажуть – купуйте «путівки» і у вас буде «вільне лікування». Яке «лікування»? Мені просто потрібно потрапити на пляж», – розповіла вона про ставлення місцевих до відпочиваючих.

«Більше моєї ноги в цьому Крим не буде. І я всім своїм друзям буду радити, що б не приїжджали сюди, не купували квитки … Скаржаться люди скрізь, просто скрізь …», – також повідомила на відео громадянка Російської Федерації з Северодвінську.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Червень 6, 2015 в 13:50 | Автор: | Переглядів: 3

Категорії: Крим,Суспільство