Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Старший син Януковича розповів про загибель брата

Старший син екс-президента Віктора Януковича Олександр розповів про загибель і похорони молодшого брата Віктора.

cby

“Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть, брат вирішив, що треба їхати далі, до більш товстого льоду – “тягнув” машину до кінця, вистрибнути встигли всі, крім нього. Він пішов на дно, коли водійські двері були вже відкриті. Темно, холодна вода…”, – сказав він.

За його словами, похорон хотіли провести таємно, охорона нікого не пропускала на кладовище. На похороні був присутній екс-президент України Віктор Янукович, його дружина Людмила, дружина загиблого з сином і близькі друзі.

“Ми вирішили поховати брата тут, тому, що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Нікольському храмі він бував не раз. Крім того, на півострові живе наша мати і їй буде легше відвідувати тут могилу брата. Що ж стосується мене, то я спустошений, хочу швидше полетіти в Пітер чи в Москву”, – розповів Олександр Янукович і сказав, що поки безіменній могилі незабаром планують поставити пам’ятник.

За інформацією джерела в адміністрації Севастополя, в спеціальному реєстрі міста даних про похорон Віктора Януковича-молодшого немає.

“Очевидно, сім’я Януковича домовлялася безпосередньо з настоятелем Свято-Миколаївського храму, оскільки могила розташована на обгородженій ділянці поруч з церквою, який не належить місту, а є власністю церкви”, – повідомили в адміністрації і додали, що організацією похорону займалася приватна фірма.

Нагадаємо, 22 березня з’явилася інформація про те, що Віктор Янукович-молодший загинув, провалившись під лід на озері Байкал. Цю інформацію підтвердили народні депутати Антон Геращенко і Нестор Шуфрич. Однак у МЗС і консульських організаціях інформацію не підтвердили. Раніше повідомлялося, що тіло загиблого на Байкалі сина екс-президента переправили чартерним рейсом в Крим. Пізніше Партія регіонів опублікувала некролог загиблому. Сина екс-президента поховали в Севастополі.

Повідомляє Корупція

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Березень 25, 2015 в 08:37 | Автор: | Переглядів: 3

Категорії: Крим,Суспільство