Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Сьогодні – День Збройних Сил України. Порошенко та Яценюк привітали воїнів

В Україні щорічно 6 грудня відзначається День Збройних Сил – в день ухвалення в 1991 році закону України “Про Збройні Сили України”.

REUTERS

Президент Петро Порошенко переконаний, що героїзм українських вояків здатний подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в країні.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні кожен військовий – людина №1 в Україні, адже кожен з них захищає територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Мужність, героїзм і патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні», – підкреслив Порошенко.

“Вітаю з Днем Збройних Сил України! Мужність, героїзм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру!”, – написав президент у Twitter.

Вітаю з Днем Збройних сил України! Мужність, героїзм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру pic.twitter.com/BjDYmmPM8S – Петро Порошенко (@poroshenko) 6 Грудень 2014
У своєму привітанні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відзначив, що українці довели, що можуть створити армію
«Прийміть від уряду та від мене особисто слова глибокої вдячності і поваги у День Збройних сил України! Цей день став надзвичайно важливим для українців, тому що особливим в даний час є ставлення до тих, хто захищає наші життя і свободу, хто проливає кров за нашу незалежність, хто ціною свого життя зупиняє агресора», – підкреслив Яценюк.

На переконання прем’єра, армія України стала сьогодні насправді народною. Справа її боєздатності та переоснащення, підготовки її солдатів і офіцерів, піднесення їхнього духу стала не лише справою держави, а всіх і кожного, зазначив він.

«І хоча для зміцнення обороноздатності держави треба зробити ще надзвичайно багато, наші Збройні сили з кожним днем стають сильнішими, досвідченішими, більш майстерними. З кожним днем зростає військова міць України і авторитет її військової організації», – зазначив прем’єр.

Особливі слова підтримки Яценюк висловив бійцям на передовій: «Нехай береже вас Бог! Нехай усюди вас супроводжує удача! Стійкості вам, дорогі воїни, непохитної віри, надійного тилу. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свою Вітчизну. Низький уклін сім’ям героїв».

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Грудень 6, 2014 в 13:45 | Автор: | Переглядів: 1

Категорії: Без категорії