Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Як за 3 роки із головного брехуна перетворитись у найвідповідальнішого нардепа. Тернистий шлях Полякова

Як відомо, славнозвісний нардеп Максим Поляков – знаний рейдер і шахрай – за три роки встиг не абияк злетіти по кар’єрних сходинках. Із другого місця у рейтингу уманських брехунів 2013-го року, що опублікував портал «Вечірня Умань», Поляков «плавно» переїхав на другу сходинку рейтингу «Топ-20 найвідповідальніших депутатів ВР».

Схаменувся, подумають одні.
Став на шлях виправлення, доводитимуть інші.
Заплатив, запевнятиму вас я.

Як не буває колишніх зеків, так і не буває колишніх шахраїв.

Максим Поляков – постійний «клієнт» Антикорупційного бюро, у якого, мабуть, не вистачає місця у блокнотах, аби записувати усі «добрі справи» депутата.

Не встиг пан Поляков зібрати данину з Одеської митниці, вже почав віджимати три мільйони доларів в «Укргазвидобутку». Закінчив там – «спелся» з рейдерами, і разом з ними захопив «Уманьхліб». Зараз нардеп все ж не вгамовується і, не соромлячись, продовжує світитись у десятках корупційних скандалів. А про його партійні походеньки годі й казати.
На противагу своїм нахабним схемам та для очищення совісті раз у п’ятирічку Поляков дарує комп’ютерний клас рідній школі чи ставить хиткий дитмайданчик (один на усе місто). Потім, як у нього прийнято, робить із цього неймовірну подію і піарить свою святу особу, сподіваючись, що усі чи то збудуть, чи то просто закриють очі на його брудні корупційні діяння.

От за все це, за моїми підрахунками, одіозний нардеп видерся на друге місце неоднозначного рейтингу «відповідальних депутатів», за який, як відомо з надійних джерел, Максим Поляков виклав більше, ніж три тисячі зеленихgjkzrjd1.gjkzrjd2

…корупцію подолано

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Серпень 18, 2016 в 18:13 | Автор: | Переглядів: 1307

Категорії: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина