Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Скільки грошей готові заплатити нардепи з черкащини, аби потрапити до “ЧЕСНОГО” ретингу ?

Нещодавно в мережі з’явився рейтинг персональної відповідальності депутатів видання “Слово і Діло” http://www.slovoidilo.ua/2016/07/14/infografika/polityka/parlamentski-vidminnyky-j-dviyechnyky.-rejtynh-personalnoyi-vidpovidalnosti-deputativ де друге місце посів уманчанин член “Народного Фронту ” Максим Поляков . Журналістам нашого видання стало цікаво за які такі заслуги народні обранці посідають ті чи інші місця в даному рейтингу ? Після свого меленького рослідування під виглядом нардепів переговоривши з адміністрацією видання “Слово і Діло ”  нам стали відомі конкретні цифри за місця в рейтингах.

З 20 по 11 місце коштує від 700 до 1 тисячі американських доларів.  З 10 по 5 від 1,200 до 1,500 доларів , а от вже з 5 по перше сума коливається від 2 х до 3х тисяч зелених.82

Конкретно на прикладі  Максима Полякова нам хотілося б розповісти як бреше видання “Слово і Діло ” як пише інтернет ресурс ” Другим виявився член «Народного фронту» Максим Поляков із 59% виконаних зобов’язань” . Питання яких зобов’язань? Перед ким зобов’язань ? Максим Поляков не мажоритарник і пройшов по списках “Народного Фронту “разом з Яценюком  ,а обіцянки у них були тоді одні долар по 8 гр. закінчити АТО та вступити в Є. С. тобто цеж як треба було виконутвати завдання Максимові  щоб аж Яценюка зняли . До того ж  для всіх уманчан відомий скандал з акіями “Умань хліба ” коли Поляков допоміг рейдерам захопити завод http://antikor.com.ua/articles/2648-pratsivniki_umanjhliba_budutj_piketuvati_jatsenjuka_abi_toj_zupiniv_rejdera_poljakova, уся Одеса гриміла коли Поляков збирав данину з Одеської таможні  http://iamir.info/deputat-ot-yatsenyuka-maksim-polyakov-sobiraet-s-tamozhni-dan-na-nuzhdy-narodnogo-fronta/ . Та вся Україна стала свідком спроби  скандального рейдерского захопленням “УКРГАЗДОВИДОБУТКУ” http://www.segodnya.ua/economics/enews/vokrug-goskompanii-ukrgazdobycha-razgoraetsya-korrupcionnyy-skandal-697099.html все тим же депутатом від «Народного фронту» Максимом Поляковим .

От  в чому все і слово і діло якби це був рейтинг рейдерів то для Полякова і першого місця не шкода , а такі брудні ,проплачені  видання просто показують хто скільки готовий викласти грошей за дешевий піар.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Липень 16, 2016 в 17:38 | Автор: | Переглядів: 163

Категорії: Кримінал,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Скільки грошей готові заплатити нардепи з черкащини, аби потрапити до “ЧЕСНОГО” ретингу ?
2016-07-16 17:57:56
[…] Джерело http://provoker.com.ua/?p=11326 […]