Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Депутати Черкаської обл. ради звернулися до Президента щодо перевірки в.о. нач. уманської поліції на пречетність покривання ним наркоторгівлі (ВІДЕО)

Про це повідомляє на своїй сторінці у соц. мережі Антон Яценко та пише видання Прочерк http://procherk.info/news/7-cherkassy/38978-deputati-oblradi-hochut-initsijuvati-perevirku-dijalnosti-umanskoyi-politsiyi

Депутати Черкаської облради прийняли рішення звернутись до Президента України, Премєр-міністра, Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора України з проханням ініціювати перевірку діяльності в.о. начальника Уманського відділу поліції в Черкаській області Віталія Шполенка.

Під час сьогоднішньої сесії Черкаської обласної ради з депутатським запитом виступила депутат від партії «Відродження» Аракся Маргарян.

– Жителі Умані обурені тим, що у місті велика кількість наркозалежних і процвітає наркоторгівля. Майже щоденно до місцевого відділу поліції надходять скарги від громадян про збут наркотичних речовин. Але місцеве керівництво поліції не реагує на ці скарги, чим викликає у жителів підозри у змові з наркоторговцями.

Депутат додає, що за словами місцевих жителів, особисто начальник Уманського відділу поліції Віталій Шполенко володіє інформацією, де у місті влаштовують наркопритони.

– Працівники неодноразово прибували на місця злочину, однак ніколи не фіксували ці злочини. До того ж часто помічали випадки, коли несвоєчасно вносяться заяви до бази даних, а інколи такі заяви від громадян взагалі ігнорують, – говорить Аракся.

Вцілому депутати підтримали колег, але попросили змінити деякі формулювання і просити уряд ініціювати перевірку не самого пана Шполенка, а всього Уманського відділу поліції.

49 депутатів проголосували «За» і прийняли відповідне рішення.
comments powered by HyperComments

Опубліковано: Грудень 27, 2015 в 13:40 | Автор: | Переглядів: 12

Категорії: Економіка,Кримінал,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Христинівка,Черкащина