Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Депутат міської організації “Відродження” продовжуює програму Антона Яценка “Світле місто ” та “Світле село” (ВІДЕО)

Більше 1 км ліній та 21 ліхтар – вулиця Артема  із «темниці» перетворилася на «світлицю». Депутат міської ради від партії “Відродження” Олександр Колесник взявся виконувати свої передвиборчі обіцянки. І перше, що зробив, –  освітлення однієї із центральних доріг мікрорайону БабКП.  Через брак коштів у міському бюджеті із власної кишені депутат уже витратив 77 тис. грн.. на проведення даних робіт. Решту, 8 тис. грн.  – надали інші приватні підприємці. Олександр Колесник стверджує, що це тільки початок добрих справ. Також Антон Яценко подякував Олександру за дієву співпрацю.

Уманчани розповідають, що із розвалом СРСР та приходом на посаду мера Юрія Бодрова життя в мікрорайоні, ніби зупинилося. Роками не проводили ремонт доріг, освітлення, не займалися благоустроєм БабКП.

За короткий час депутатства Олександра Колесника, за допомогою до нього звернулися десятки мешканців мікрорайону. Одне із найболючіших питань – освітлення вулиць.

– Я проживаю в мікрорайоні БабКП більше 25 років, і як ніхто знаю проблеми наших мешканців. Вулиця Артема є основною в нашому районі. Але вона зовсім не освітлена, – розповідає Олександр Колесник. – Почав піднімати питання, аби встановити на ній ліхтарі. Але виявилося, що в міському бюджеті немає коштів. Тому я разом із приватними підприємцями  Віктором Жмилюком, Павлом Кононенком, Оксаною Ситник, Зінаїдою Рудою та Тетяною Вечерук провели освітлення за власні кошти. Я надав 77 тис. грн., а вони – 8 тис. грн..

Під час проведення робіт було проведено більше 1 км лінії, встановлено 21 світильник – освітлено весь круг при в’їзді в місто. Міська влада найближчим часом візьме дане світло на баланс міста.

Павло Короленко є корінним мешканцем мікрорайону БабКП . Каже, що з приходом до влади нової команди уманчани вже почали відчувати покращення життя.

– Ми дуже вдячні Олександру Колеснику за освітлення вулиць. Для нас це визначна подія. Надіємося, що з новою командою, наш мікрорайон буде активно розвиватися, – говорить Павло Кононенко.

– Це тільки початок добрих справ. Далі буде вирішувати питання із тополями, від яких у людей алергія, ремонтувати дороги, освітлювати інші вулиці району. Я хочу навести порядок на БабКП, аби він не відрізнявся від центральної частини міста та був одним із найкращих в Умані, – продовжує Олександр Колесник.

 

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Грудень 24, 2015 в 18:07 | Автор: | Переглядів: 5

Категорії: Монастирище,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Христинівка,Черкащина