Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


ХРИСТИНІВСЬКА, МОНАСТИРИЩЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНІ РАЙОННІ ЛІКАРНІ ТА УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ, ЗАВДЯКИ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ АНТОНУ ЯЦЕНКУ ОТРИМАЛИ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНІ КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ, ЩО ВЖЕ ЗАРАЗ ДОПОМОГАЮТЬ ВАЖКОХРОРИМ ДІТЯМ

Кон

Завдяки Антону Яценку кисневі концентратори були передані до реа­німаційних відділень Христинівської центральної районної лікарні,Мо­настирищенської центральної районної лікарні та Уманській дитячій лікарні.

За усі 24 роки незалежності України жоден представник місцевої влади, ні Бодров, ні Цебрій, не спроміглисьпридбати до Уманської дитячої лікарні життєво необхідне медичне обладнання- кисневий концентратор, а це та річ, завдяки якій рятуються життя багатьох дітей, тому вирішення проблеми, як завжди, взяв на себе народний депутат України.

Дітки різного віку, від самого народження і до 18 роківотримують медичну допомогув Уманській дитячій лікарні. У лікарні діє стаціонар на 40 ліжок, протежиттєво необхідного медичного обладнання для допомоги важкохворим дітям не було. Важкохворих дітей, які потребували кисню, через відсутність кисневого концентратора, доводилося переводити до реанімації в міську лікарню, а коли йдеться про складні випадки, кожна секунда важлива. Той час, який витрачається на транспортування дитини, зрештою, може коштувати їй життя.

Головний лікар Уманської дитячої лікарні Ігор Григоренкорозповідає: «Це надзвичайно важливе медичне обладнання, яке використовується для допомоги важкохворим дітям – і немовлятам, і повнолітнім у екстрених випадках, а також для лікування важких дихальних хвороб».

Антон Яценко вже не вперше допомагає Уманській дитячій лікарні: до цього новітнє медичне обладнання отримали одразу чотири відділення. Зокрема, роботу працівників клінічної лабораторії лікарні суттєво покращив подарований народним депутатом України автоматизований гематологічний аналізатор, який дає можливість за короткий термін із малесенької краплинки крові визначити двадцять різних аналізів. Раніше, щоб зробити таку процедуру, маленьким пацієнтам Уманської дитячої лікарні та їх батькам доводилося їхати в обласний центр або до столиці.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Листопад 21, 2015 в 19:14 | Автор: | Переглядів: 4

Категорії: Економіка,Монастирище,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Христинівка,Черкащина