Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Презентація книги про Майдан і війну

DSC7458В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація книги «Постріли слів», присвяченої подіям на Майдані, на Сході України, воїнам АТО, волонтерам, усім Героям нашого часу. Про це інформує сайт Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА.

До збірки увійшли прозові та поетичні твори уманських письменників, які відгукнулись на запрошення стати учасниками і співавторами книги.

На презентацію довгоочікуваної книги в актовій залі університету зібралися письменники Уманщини, бібліотечні працівники міста, учасники АТО, викладачі та студенти. Місце проведення заходу було обрано організаторами невипадково, адже чимало авторів – це студенти, викладачі, випускники університету.

На початку святкового зібрання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, всіх, хто віддав своє життя за честь і гідність, за Батьківщину та увійшов у безсмертя.

Із вступним словом виступили відома уманська поетеса, упорядник збірки Софія Кримовська, голова міського літературного об’єднання «ЛІТо», письменниця та громадська діячка Ніна Михайлова, які підкреслили важливість цієї книги для патріотичного виховання підростаючого покоління. Захід продовжили автори, які читали власні вірші. По-особливому звучали поетичні твори про війну, про героїзм наших воїнів, про жіночий, материнський біль, про Батьківщину, зраду і сподівання миру, про козацьку славу та звитягу в минулі віки і сьогодні.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Жовтень 5, 2015 в 08:38 | Автор: | Переглядів: 8

Категорії: АТО,Суспільство,Умань