Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Уманчанину відмовили у працевлаштуванні через наявність статусу учасника АТО!

Уманчанин Андрій Коврик через своє бойове минуле вже майже півроку не може працевлаштуватися. Каже, що працедавці відмовляють йому, бо він має статус учасника АТО. Повідомляє кореспондент УНН-Центр.

2aSc-JmHkw4

– До початку війни я працював охоронцем у мережі готелів, – розповідає Андрій Коврик. – Коли мене забирали в армію, то на роботі попросили, аби я написав заяву на звільнення за власним бажанням. Тоді я не знав, що цього робити не потрібно, і за мною збереглося б робоче місце.

Хлопець провів на передовій більше року. Спочатку проходив строкову службу, а потім побував у гарячих точках АТО: Маріуполі та Широкіно. Демобілізувався Андрій 15 травня 2015 року. Відразу звернувся в охоронну фірму, де раніше працював.

– Поїхав я до своїх колишніх роботодавців. Думав знову влаштувати на роботу. Але мені відмовили. Сказали, що все через те, що я мають статус учасника АТО, – продовжує хлопець. – Почав далі шукати роботу. І знову натикався на відмови. Чомусь всіх лякає мій статус. Хоча я думав, що він мені навпаки буде допомагати у працевлаштуванні.

Представники компанії-роботодавця коментувати ситуацію відмовилися.

Головний спеціаліст командування Уманського міськрайонного військового комісаріату Владислава Швець розповідає, що відмовляти учасникам АТО у працевлаштуванні ніхто немає права.

– Можуть бути лише певні обмеження стосовно посад, на які претендують хлопці із статусом учасника АТО. І то це лише у тих випадках, якщо вони мають медичну довідку, про те що вони потребують лікування, – говорить Владислава Швець. – Але якщо роботодавець не пояснює чому саме відмовлено у працевлаштуванні, то потрібно звертатися за допомогою до юристів, громадських організацій, до правозахисних органів, і добиватися справедливості.

Не дивлячись на труднощі працевлаштування, Андрій Коврик не здається. Він подав свої документи до нової поліції у місті Черкаси.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Вересень 27, 2015 в 08:13 | Автор: | Переглядів: 1

Категорії: АТО,Суспільство,Умань