Провокатор

Ми змусимо говорити правду!!!


Мирон Маркевич подав у відставку з поста тренера «Дніпра»


Після вчорашнього матчу, в ході якого «Дніпро» програв київському «Динамо» з рахунком 1: 2, Мирон Маркевич заявив про відхід з поста тренера футбольного клубу «Дніпро».
«Тільки звернувся до керівництва з проханням про відставку. Результати ще не знаю. Строку розгляду заяви не існує. Сказали тільки, що повідомлять про результат », – сказав Маркевич.
Тренер відзначив, що за контрактом він повинен відпрацювати ще два роки, проте сподівається на припинення співпраці з «Дніпром» за обопільною згодою.
«У мене ще два роки до кінця контракту, тому хотілося б, щоб ми припинили співпрацю за обопільною згодою», – пояснив Маркевич.
Раніше повідомлялося, що деякі футболісти «Дніпра» шантажують Мирона Маркевича. Футболісти вимагають підняти їм зарплату і обіцяють залишити команду, якщо їх вимога не буде виконана. У свою чергу, Маркевич заявив, що не може продовжувати свою роботу працювати в такій обстановці.
«Обидві команди можуть грати краще. Обидві команди ще не в формі. Ми тим більше. У нас є свої проблеми з гравцями, які хочуть піти. Клуби не можуть між собою домовитися. І вони так грають », – зазначив Маркевич.

comments powered by HyperComments

Опубліковано: Серпень 10, 2015 в 14:58 | Автор: | Переглядів: 3

Категорії: Без категорії,спорт

Тэги: ,,